Den země.

14. května 2014 v 17:23 | zrzka2 | 
Ahoj,
chtěla bych vám napsat o tom jak jsme slavili den země.
Byla to celkem sranda. Všichni jsme dostali od učitelky nějaké úkoly. Já dělala mapu, kluci dělali Erb a asi šest lidí byli nevináři. Ty novináře hned vysvětlím, oni měli papíry a na nich otázky. Na ty otázky se ptali starosty a potom z nich vytvořit článek, který se otiskne v nějakém časopise ( jestli se divíte že si nevbrali mě, tak je to proto že se bojím mluvit před lidma :) )
No nic ráno jsme nastoupili jako třída za školou. Učitelé tam měli přednášku o tom jak se máme chovat a pak jsme vyšli. Já šla skoro poslední s klukama, protože jsme si povídali o zombících a různých hrách. No kamarád tam měl foťák tak nás tam fotil. Fotila i má kamarádka, která, ale byla ve předu.
Takhle jsme tam přišli asi za hodinu a hned jsem začala dělat tu mapu. Učitelé mi s tím pomáhali, ale moc se jm to nepovedlo :D.
Tak jsme to dokončili a seděli před obecním úředem. Tam to byla taky sranda, protože mě kamarádka vyfotila nad mapou a vypadá to jako bych se učila.
Chvilku jsme tam ještě byli a pak jsme šli zpět. To jsem šla s kamarátkami a klukama. Zase tam byla sranda zvláš´t když tam začal jeden kluk hledat wifi :).
Když jsme přišli zpět do školi už to taková sranda nebyla. Hlavně proto že se všichni už rozešli domů. No, ale stejně ten den byla docela sranda. Tak doufám že si to někdy zopakujeme.
Vaše zrzka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama